< späť na výpis blogov

TopGame Boxing Night

17.11.2016 | 19:00

Marketingová Kampaň

Nitra – Prvé stretnutie s klientom: „Chalani potrebujem aby ste spravili niečo nové, niečo, čo tu ešte nebolo“, táto veta nám znela v ušiach celú cestu domov. Zorganizovať marketing na podujatie pre 3000 ľudí bola pre nás veľká výzva. Výzvy však máme radi a pustili sme sa do tohto projektu s obrovskou energiou. Zlyhanie sa nepripúšťa. Klient do nás vložil dôveru, vsadil na mladých ľudí, ktorí chcú ukázať čo dokážu. Práca bude musieť byť na 110 %.

Pustili sme sa do toho: počiatočné porady, rozdelenia úloh a brainstormingy. Mohlo sa začať.

Ring

Začalo sa fotením boxerov, vytvorením scenáru, následným natočením propagačného videa a jeho postprodukciou na galavečer.

Následne sa začalo pracovať na grafických prácach, ktoré zahŕňali naozaj všetko : Úpravy fotiek boxerov, vytvorenie loga, profilovky a titulky na Facebook, propagačný plagát, roll-upy, letáky, citylighty, billboard, vstupenky, tričká, banery, nálepky, inzercie do novín a prezentácie.

Dalo to zabrať ale boli sme pripravení. Propagačné materiály boli pripravené a schválené klientom. Mohlo sa ísť na vec.

Marketing večera sme nepodcenili a zamerali sme sa výrazne na sociálne média, hlavne na Facebook. Vytvorili sme fanpage udalosti, popredu sme pripravili edičný plán na tri mesiace, nastavili sme a cielený okruh ľudí z oblasti boxu a mesta Nitra. Počas celého štvrť roka, kedy sa Topgame pripravoval, náš odborník analyzoval pohyby na stránke. Zlepšoval ju a ľuďom odpovedal čo najrýchlejšie na otázky a komentáre.

Vyvesili sa plagáty a mohlo sa ísť na vec.

Očakávaný deň zatienil naše obavy a nervozita opadla. Ľudia prichádzali zo všetkých strán a hala praskala vo švíkoch. „Naplnili sme halu!“ ozýval sa radostný hlas organizátora ☺.

Bol to neuveriteľný zážitok, ktorý utužil náš tím.

Team

Som šťastný hlavne za všetky skúsenosti, ktoré nám tento event priniesol. Odhalil nám naše chyby, zlepšil komunikáciu medzi nami a klientom a pripravil nás tak na väčšie projekty, ktoré nás v budúcnosti čakajú.

Poďakovať by som sa chcel hlavne organizátorom, manželom Krošlákovcom, ktorí svojou energiou a organizáciou zabezpečili, aby všetko dopadlo na jednotku.

Veľký rešpekt patrí Tomi Kid Kovácsovi, Kaidžasovi a všetkým zúčastneným boxerom, ktorí sa svojím talentom a silnou vôľou postarali, že Topgame Boxing Night bol plný emócií a jedinečných športových zážitkov.

Viktor

Kolaz